Kung Fu Flow

Kung Fu Flow

Kung Fu Flow

Beweeg vloeiend als water met de kracht van vuur.

In Kung Fu Flow beweeg je kalmer dan Jackie Chan en dynamischer dan Tai Chi. Het is voor iedereen toegankelijk van 6 tot 100 jaar. Je richt je aandacht op je adem en je beweging, hier en nu. Je wordt kalmer in je hoofd. Er ontstaat flow en focus. De dansachtige bewegingen maken je lijf flexibel. Je wordt soepeler en fitter. Stijfheid, spanning, en stress verminderen. Krachtoefeningen maken je lichaam sterker en gezonder. De meditatieve oefeningen bieden welverdiende ontspanning. Daag jezelf uit en maak kennis met de bewegingen en eigenschappen van de aap, tijger, slang en kraanvogel.

Inschrijven!
do en ju in het park

Wat heb je eraan?

  • Kracht en lenigheid nemen toe

  • Vergroot veerkracht op mentaal, emotioneel en fysiek niveau

  • Focus en concentratie verbeteren

  • Word weerbaarder

  • Krijg meer balans

  • Leer ademhaling- en ontspanningsoefeningen

TRADITIONELE KUNG FU

Gebaseerd op filosofische inzichten en oefeningen uit de traditionele Kung Fu en Indonesische Poekoelan Tjiminde, die de gezondheid van lichaam en geest versterken

Training opties

Workshop 22 maart 2025

Open inschrijving

zaterdag 22 maart van 10.00 tot 13.00

In deze workshop werken we met;

  • de elementen water en vuur.
  • de flexibiliteit van de aap
  • kracht van de tijger.
  • Chi, je levensenergie
  • watermeditaties

Locatie
Het Gamelanhuis, Veemkade 578  Amsterdam

€ 37,00 inclusief koffie, thee en wat lekkers

Stadspas korting mogelijk

Workshop Incompagny

Of als Kick-off van een teamdag

1 tot 3 uur op locatie

Diverse thema’s:

  • teamrollen gebaseerd op de spirit van app, tijger, slang, kraanvogel
  • weerbaar in communicatie
  • omgaan met werkdruk
  • werkplezier en vitaliteit

Thema’s zijn in overleg af te stemmen op de groep

10 tot 25 deelnemers

Vraag vrijblijvend een offerte aan

Online cursus met proefles

Open inschrijving

Wat kun je verwachten?

  • kalme meditatie in beweging
  • balansoefeningen
  • flow in de spirit van de dieren
  • kracht oefeningen
  • je Chi gaat stromen

Je kunt elk moment instappen

Data zijn:
24 januari, 7 en 21 februari, 7 en 21 maart, 4 en 18 april,
vrijdag ochtend Van 8.00 – 9.00

€ 45,00 voor 5 lessen

“De workshop met Aleid was een welkome afwisseling in een vol en serieus nascholingsprogramma. Iedereen kwam even los van standje ‘werk’. Het grappige is dat we sindsdien tijdens ons werk in de praktijk tussendoor de ademhalingsoefeningen en ons favoriete dier nadoen. Dat relativeert, neemt de stress weg en we hebben even plezier samen. Ik zou de workshop van Aleid zeker aanbevelen. Het is namelijk even iets totaal anders. Het werkt als een energizer. Het is fysiek. Het is gek. Tegelijkertijd niet te zwaar en voor iedereen geschikt. Ik ben van mening dat het in ons team de verbondenheid heeft verstevigd.”

Ruben Picavet, Praktijkverpleegkundige & Manager Medisch Centrum Czaar Peter.

“De gesprekken met Aleid hebben mij geholpen beter in te zoomen op mijzelf en de vragen die ik heb. Met de inzichten kan ik zelf aan de slag. Aleid is een prettige gesprekspartner in een ontspannen setting. Ze luistert goed en stelt de juiste vragen. Wat ik erg verhelderend vind zijn de metaforen die ze gebruikt en de ervaringen die ik op doe tijdens de fysieke oefeningen.”

Petra Wolfs, zelfstandig ondernemer in de zorg